PL EN
Joniec Ogrodzenia

jesteś w: Strona główna / Punkty handlowe / Słowacja

rozmiar tekstu: A A A
Firma Miejscowość Adres Dane kontaktowe   Mapa  
SIBEKA GROUP s.r.o. 08-001 Presov Bardejovska 44 tel. 00421 908 503 355
fax 00421 51 3810036
sibekagroup@gmail.com www.plotcentrum.sk
STAV - MAJO 08-271 Lipany Železničná 11 tel. 00421 514 57 4 142; 0905 365 532
lipany@stavebniny-majo.sk www.stavebniny-majo.sk
BAPA Marian Balun 02-801 Trstena Na Diele 451 tel. 00421 435 391 118
fax 00421 435 391 118
m.balun@stonline.sk www.
ARBET s.r.o. 02-754 Velicna Veličná 305 (areál bývalej veteriny) tel. 0917 97 97 44
fax 00421 43 586 34 95
arbetdk@gmail.com www.arbet.sk
MODOM PODHALE s.r.o. 03-101 Liptovsky Mikulas 1 mája 4313 tel. 00421 44 239 95 84; 0917 838 220
modomlm@modomlm.sk www.modomlm.sk
LUHERT 06-401 Stara Lubovna Prešovská 7 tel. 00421 524 323 824; 0907 057 270
fax 00421 524 323 824
luhert@luhert.sk www.luhert.sk
JEDINAK MIROSLAV 06-401 Stara Lubovna Janka Krala 9 tel. 00421 908 314 194
fax 00421 52 436 95 38
jedinakmiroslav@zoznam.sk www.
KRYSMOS 06-541 Lubotin Na rovni 387/3 tel. 00421 52 468 40 27
lubotin@krysmos.com www.krysmos.com
KRYSMOS 08-301 Sabinov Matice Slovenskej 1401 tel. 00421 051 45 243 68
sabinov@krysmos.com www.krysmos.com
KRYSMOS 98-501 Kalinovo okr. Poltár Obchodné centrum 180 tel. 00421 047 43 903 62
kalinovo@krysmos.com www.krysmos.com
| 1 | 2 | 3 | 4 | Następna rekordów: 31, strona 1 z 4
F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent ogrodzeń,  wizyt: 2082298 on-line: 4 Realizacja:Intellect.pl