PL EN
Joniec Ogrodzenia

jesteś w: Strona główna / Oferta

rozmiar tekstu: A A A

 

JONIEC - Twoje ogrodzenia.

 

 

Firma Joniec jest jednym z czołowych polskich producentów betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów oraz wprowadzając do produkcji i sprzedaży autorskie pomysły i rozwiązania.

 

Strategia naszej firmy to hasło "WYZNACZAMY NOWE GRANICE". Zgodnie z tym hasłem każdego roku wprowadzamy na rynek nowe wyroby w całości opracowane i wdrożone przez nasz własny sztab fachowców.  W tym celu wykorzystujemy następujące technologie:

           Vibro Technology - technologia zagęszczania betonu zapewniająca wysoką jakość produkowanych wyrobów;

           Splitting Technology - technologia łupania betonu, dzięki czemu uzyskujemy wierną imitację kamienia;

           Multi-Color - technologia pozwalająca wiernia imitować wygląd naturalnego kamienia, który cechuje się zmiennością odcieni i wzajemnym przenikaniem barw.

 

 

            

 

Naszą specjalnością stały się ogrodzenia łupane. Opracowaliśmy je a następnie wdrożyliśmy z myślą, aby jak najdoskonalej i jak najwierniej oddać wygląd kamienia łupanego. Ogrodzenia łupane GORC® to całkowicie autorski pomysł naszej firmy. Obecnie największą popularnością cieszą się ogrodzenia łupane GORC® de Luxe. Unowocześniony system JONIEC to ogrodzenie, którego pierwsza wersja powstała już w roku 1992. System JONIEC był pierwszym ogrodzeniem łupanym wprowadzonym na rynek polski a jego innowacyjny kształt i możliwości różnych aranżacji były wówczas nowością na skalę światową. Uzupełnieniem oferty są ogrodzenia betonowe modułowe ASTRA, MODYŃ oraz ROMA.

 

                   
      

Polecamy również nasze strony www.joniec.pl. oraz www.podmurowki.pl.  Znajdziecie tam Państwo informacje o pozostałym asortymencie naszej formy. Atrakcyjną propozycją znajdującą się w naszej ofercie są podmurówki zastępujące wylewane na miejscu budowy cokoły betonowe. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tanią, szybką i trwałą budowę podstawy ogrodzenia. Z kolei gazony, łupane palisady, bloczki skarpowe pozwalają na stworzenie kolorowego ogrodu - pełnego zieleni, kwiatów i roślin. Nasz asortyment obejmuje także bloczki elewacyjne, płyty drogowe, pustaki fundamentowe, oraz stopy tymczasowe.
                                                                                                      

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent ogrodzeń,  wizyt: 2262579 on-line: 8 Realizacja: Intellect